Apvienojot divu draudzeņu zināšanas un talantus, tika radīta OWA – pirmais zīmols Latvijā, kas piedāvā apģērbus ar ūdenskrāsu un grafikas printiem, kas pārnesti uz auduma ar sublimācijas drukas tehnikas palīdzību. Šī tehnika nodrošina izcilu krāsu noturību un toņu pāreju iespejamību.

Mūsu pamatvētības ir skaistums, kvalitāte un komforts.

Mūsu apdrukas tehnoloģija pieprasa rūpīgu audumu piemeklēšanu. Mēs liekam uzsvaru uz kvalitāti un ērtību, tādēļ netaupām uz materiālu rēķina un piemeklējam tādus, kas atbilst mūsu prasībām.

Lakonisks dizaina apģērbu zīmols OWA ir sievišķības un funkcionalitātes balanss. Koši ūdenskrāsu zīmejumi, ko veido mākslinieces Alisa Ādamsone un Vera Bondāre, padara mūsu apģēbus par unikāliem un viegli atpazīstamiem. Mēs tiecamies veidot klasikas un ekstravagances, maiguma un ērtības, praktiskuma un uzticamības apvienojumu.

OWA ir sociāls uzņēmums, un mūsu uzdevums ir motivēt grūtībās nonākušās sievietes pilnveidoties, izglītoties un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Kas zina, ko grib - spēj, ko grib! | Rainis 

Sociālā uzņēmējdarbība

Sociālā uzņēmējdarbība ir biznesa veids, kura mērķis ir risināt kādu no sabiedrībais nozīmīgām problēmām, piemēram vājāko sociālo grupu nodarbinātību, vides un klimata izmaiņas problēmas, vai kādu citu, valstīj svarīgu uzdevumu. Ir svarīgi saprast, ka sociāls bizness ir bizness, nevis labradība vai ziedošana, un sociāliem uzņēmumiem jāpiedāvā tirdū pakalpojumi vai preces, kurus cilvēki iegādāsies nevis žēluma pēc, bet vajadzību vai vēlmju vadīti.

OWA ir tas gods būt par vienu no Latvijas sociāliem uzņēmumiem. Kaut arī no malas mēs izskatāmies kā klasisks uzņēmējdarbības projekts, tomēr tā īsti nav. Mūsu mērķis ir mainīt sabiedrībā valdošos stereotipus par invalīdiem un viņu darbspējām, kā arī uzdrošināt cilvekus ar invaliditāti studet, apgūt jaunas un darba tirgum noderīgas iemaņas un iesaistīties projektu un uzņēmumu vadībā.

OWA vadītāja regulāri uzstājas ar motivējosām runām un savu dzīves stāstu dažādos pasākumos, kur uzrunā gan jauniešus, gan darba devējus, gan arī bērnu ar invaliditāti vecākus, un motivē iesaistīties darba tirgū.

OWA ir arī Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības biedrs, kā arī sociālās uzņēmējdarbības akseleratora New Door absolvents.  Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSUA) ir biedru organizācija ar mērķi veicināt sociālās uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Apvieno līdzīgi domājošas organizācijas, uzņēmumus un cilvēkus, kas tic, ka sociālajai uzņēmējdarbībai Latvijā ir milzīgs potenciāls un paši ir gatavi arī piedalīties šīs nozares veidošanā un stiprināšanā. Vairāk par sociālo uzņemējdarbību lasiet - www.sua.lv.

OWA produkcija tiek ražota speciālizētā darbnīcā Rīgā. Tajā tiek nodarbināti cilvēki ar invaliditāti. Katrs OWA produkts ir 100% roku darbs.

Eiropas Sociālā fonda projekts
"Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai"

Projekta mērķis ir: 
noteikt un pārbaudīt optimālus risinājumus sociālo uzņēmumu izveidei un attīstībai, tai skaitā darba integrācijas sociālo uzņēmumu atbalstam, lai palielinātu nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem, personām ar invaliditāti un personām ar garīga rakstura traucējumiem.


Pirkumu grozs